BS Toys, gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?

BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
BS Toys,  gra Zgaduj Zgadula Ile słoni?
Kliknij, aby powiększyć
97,99 zł
97,99 zł
/ szt. brutto

Zgaduj Zgadula Ile Słoni? to gra dla starszych dzieci 8+. Liczy się taktyka i spryt. Bacznie obserwuj pozostałych graczy. Musisz pilnować swojego słonia, aby nie dotarł do czerwonego pola na ścieżce słoni. Uda Ci się, jeśli będziesz dobrze blefował. Sprawdź czy potrafisz zmylić innych graczy i blefować w grze? Powodzenia!

W zestawie znajdują się: instrukcja w języku polskim, 5 drewnianych słoni (2,5 x 0,5 cm), 5 kartonowych ścieżek słoni o dł 15,5 cm, 3 drewniane kostki ( 3 cm ) oraz duże pudełko z drewnianą pokrywą (11 x 9 cm).

Wiek: 8+

 

Przygotowanie do gry

Każdy z Graczy otrzymuje słonia i ścieżkę słonia. Postawcie słonie przed niebieskim polem ścieżki 

Zasady

Najmłodszy z graczy rozpoczyna (gracz A). Gracz A wkłada kostki do kubka, zamyka pokrywką i miesza, lekko potrząsąjąc kubkiem. Może zajrzeć do kubka. Gracz po jego lewej (gracz B) zgaduje ile różowych słoni jest w kubku. Gracz A przesuwa kubek do gracza B. Gracz A może blefować. Może powiedzieć, że słoni jest więcej lub mniej niż w rzeczywistości. Gdy Gracz B otrzymuje kubek i ma 2 opcje: uwierzyć lub nie uwierzyć Graczowi A.

Uwierzyć

Jeśli uwierzyłeś graczowi, to możesz zajrzeć do kubka. Jeśli jednak spojrzysz, musisz ponownie rzucić co najmniej jedną kostką. Kości, którymi rzucasz, mogą znajdować się wewnątrz kubka lub na zewnątrz kubka. To może być przydatne, jeśli chcesz przekonać gracza. Zawsze musisz powiedzieć następnemu graczowi liczbę słoni o co najmniej 1 słonia więcej, niezależnie od tego, czy naprawdę taką ilość słoni wyrzuciłeś, czy nie. Więc jeśli gracz A przekazuje „11” graczowi B, gracz B musi przekazać 12 lub więcej do Gracza C. Jeśli w pucharze nie ma słoni, musisz blefować, aby następny gracz ci uwierzył.

Nie uwierzyć

Jeśli nie wierzysz graczowi, który dał ci kubek, mówisz „Blef” . Możesz podnieść pokrywkę, aby zobaczyć kości. Teraz masz do wyboru dwie opcje: a) Liczba słoni jest mniejsza niż podana przez gracza A. Gracz A musi przesunąć swojego słonia o jedno pole do przodu na swojej ścieżce. b) Liczba słoni jest równa lub większa od liczby podanej przez gracza A. Gracz B musi się przesunąć swojego słonia o jedno pole do przodu na swojej ścieżce. Gracz, który przesunął swojego słonia o jedno pole przodu, może rozpocząć nową rundę. Rzuca wszystkimi kośćmi i przekazuje ilość słoni następnemu graczowi.

"18"

Jeśli któryś z Graczy powie "18" to nie ma możliwości, aby rzucić więcej słoni za pomocą 3 kości. Jeśli otrzymasz kubek z "18" i uwierzysz , musisz przesunąć swojego słonia o jedno pole na swojej ścieżce. Jeśli w to nie uwierzysz, podnosisz pokrywkę kubka i sprawdzasz ilość słoni na kostkach. Jeśli jest "18" to przesuwasz słonia o 2 pola do przodu. Jeśli nie ma "18", drugi gracz przesuwa swojego słonia o 2 pola do przodu.

Zwycięzca

Nie ma wygranych. Pierwszy gracz, którego słoń dotrze do czerwonego pola na ścieżce słoni, przegrywa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Producent
Czas wysyłki
24 godziny
Kod EAN

732204003029

8717775444329
Kod produktu
GA432
Wymiar opakowania
12 x 12 x 10 cm
Waga
0,32 kg
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel