BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów

BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
BS Toys, przygodowa gra Łowca skarbów
Kliknij, aby powiększyć
114,99 zł
114,99 zł
/ szt. brutto

Znajdź go! Skarb jest juz bardzo, bardzo blisko. Bądź czujny i szukaj dokładnie. Uważnie patrz na wskazówki.

Na początku przygotowania rundy mile widziana jest pomoc osoby dorosłej:)

Gra Łowca skarbów to prosty sposób na samodzielne poszukiwanie skarbów w Twoim bliskim otoczeniu. Niech jeden z graczy lub rodzic/opiekun ukryje karty w pobliżu. Następnie postępujcie zgodnie ze wskazówkami na kartach. To one doprowadzą Was do złotego garnka.

Zestaw składa się z: 
51 kart w paski, 50 kart w kropki i 22 koperty: 20 niebieskich, 1 z tęczą, 1 złota, dzieki którym możesz stworzyć nieskończone kombinacje kryjówek.

Koperty o wymiarach 9 x 10 cm oraz karty 8,5 x 8,5 cm wykonane są z grubego kartonu.

Wiek: 3+

Propozycje zabawy (instrukcja w języku polskim):

Chowający skarb / Poszukiwacze. Jeden gracz (lub rodzic) jest chowającym skarb. Pozostali są poszukiwaczami. Najpierw chowający zapoznaje sie z instrukcją poszukiwania skarbów Część A. Następnie poszukiwacze rozpoczynają szukanie garnka ze złotem Część B

ROLA : Chowający skarb

Przygotowanie – krok 1
Wybierz 10 sztuk kart w paski- ułożysz nimi trasę. Ułóż je w dowolnej kolejności. Zacznij od pierwszego elementu na górze i dalej układaj pionowo w dół, tworząc kolumnę. Skończ kartą z rysunkiem garnek złota.
Przygotowanie – krok 2
Odszukaj tych samych przedmiotów na kartach w kropki. Umieść je obok kart w paski (z wyjątkiem garnka ze złotem, tutaj pozostaw puste).
Przygotowanie – krok 3
Przesuń całą prawą kolumnę o jedną kartę w dół.
Przygotowanie – krok 4
1) Umieść górną kartę (I) w tęczowej kopercie. 2) Umieść dwie karty z linii (II) razem w niebieskiej kopercie, upewnij się, że rysunek jest w okienku. 3) Powtórz krok 2 dla wszystkich pozostałych rzędów, z wyjątkiem ostatniego (XI) 4) Ostatni rząd kart (XI) włóż do złotej koperty
Przygotowanie – krok 5
Ukryj wszystkie koperty w miejscach pokazanych w okienku z napisem „ukryj tutaj”. Na przykład: jeśli w oknie jest łyżka, ukryj tę kopertę w szufladzie na sztućce.

Opcjonalnie: ukryj małą niespodziankę dla dzieci razem ze złotą kopertą.
Teraz można rozpocząć poszukiwanie skarbów!

ROLA Poszukiwacze skarbów

Start: 
Chowający skarb wręcza poszukiwaczom tęczową kopertę. Poszukiwacze wyciągają kartę, aby zobaczyć podpowiedź do pierwszej lokalizacji. Tutaj znajdą kolejną wskazówkę, w niebieskiej kopercie! Odszukajcie ten przedmiot. Czasami jest więcej niż jedno miejsce, w którym on może być - więc szukajcie dalej. Znalazłeś kolejną niebieską kopertę? 
Następny krok:
Jeśli znalazłeś kopertę to karta z obrazem poprowadzi Cię do następnej lokalizacji. W następnej lokacji znajdziesz kolejną kopertę, która zaprowadzi cię do innej lokacji i tak dalej.
Garnek złota:
Twoja misja kończy się, gdy znajdziesz złotą kopertę z garnkiem złota. Od teraz jesteś prawdziwym poszukiwaczem skarbów! 

Wskazówki!
Ułatw lub utrudnij poszukawanie skarbów sprytnie ukrywając karty. Na przykład: jeśli ukryjesz kartę na kanapie, możesz ją położyć na niej ale możesz schować między poduszkami lub pod kanapą. 

Notatki
Zamiast używać kart z zestawu, możesz stworzyć własne pisząc lub rysując własne lokalizacje, wskazówki lub używając wydrukowanych zdjęć!

Niespodziaka!
Ukryj małą niespodziankę w postaci naklejek, słodyczy, drobiazgów, z których ucieszą się Twoje dzieci. Schowaj je razem ze złotą kopertą. 

 

 

Producent
Czas wysyłki
24 godziny
Kod EAN

732204003029

8717775444046
Kod produktu
GA404
Wymiar opakowania
22 x 28 x 6 cm
Waga
0,85 kg
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel