Wikki Stix

Woskowe sznureczki Wikki Stix to produkty, które zdobyły zaufanie rodziców i nauczycieli na całym świecie. Wykorzystywane są w domu, w szkole, w przedszkolu oraz na zajęciach kreatywnych. Wikki Stix są czymś więcej niż zabawką edukacyjną. To nie tylko interaktywna zabawa, ale również doskonałe narzędzie dydaktyczne! Woskowe sznureczki Wikki Stix nie zawierają kleju, nie brudzą, nie wysychają. Co istotne, Wikki Stix to produkt wielokrotnego użytku.
Produkt wykonany jest z przędzy dziewiarskiej z wykorzystaniem spożywczego wosku. Nie zawiera lateksu, glutenu i orzechów. Sznureczki można przycinać, przyklejać i odklejać, łączyć ze sobą tworząc kształty i przestrzenne figury. Idealnie nadają się do ozdabiania różnych przedmiotów z gliny, kartonu czy szkła. Woskowe sznureczki Wikki Stix łatwo przylegają do gładkich powierzchni, wystarczy docisnąć sznureczki palcami.
Poszczególne zestawy zawierają różnokolorowe sznureczki Wikki Stix oraz dodatki i akcesoria, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Sznureczki produkowane są w USA.
Woskowe sznureczki Wikki Stix otrzymały nagrodę główną w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kwietniu 2013 roku. Wikki Stix zostały nagrodzone w kategorii " Dziecko w szkole " (wiek 3-7 i 7-12 lat).


Kliknij, aby zobaczyć video

pixel