Atomic Soda

Marka Atomic Soda powstała we Francji w 1996 roku i od początku swego istnienia oferowała produkty, które zawsze wprowadzają w dobry nastrój, fascynują kolorem, pięknymi wzorami, ale też pokazują, że o wartości produktu decyduje dobre wzornictwo i oryginalność.

Produkty Atomic Soda są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i, co ważne, wyszły spod ręki utalentowanych francuskich artystów i projektantów. Firma Atomic Soda od lat współpracuje ze znanymi projektantami takimi jak: Tove Johansson, Lale, Mini Labo, Mr & Mrs Clynk, 100Drine. Dlatego każdy produkt jest niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju.

Filozofia Atomic Soda, od projektu po sam produkt, jest zawsze taka sama: połączyć przyjemność i jakość!.

Atomic Soda wciąż poszerza swoją gamę produktów. Znajdziemy wśród nich: artykuły dekoracyjne do domu, przepiękne artykuły papiernicze, akcesoria do kuchni, lampy, poduszki, wiele oryginalnych pomysłów na prezenty, ale też piękne, kolorowe zabawki dla dzieci, bo każdy z nas w sercu pozostaje dzieckiem. Kolekcje Atomic Soda są skierowane do każdego, niezależnie od wieku. Cechą wspólną tych projektów jest to, że zawsze wprowadzają odrobinę poezji i oryginalność, nie zapominając przy tym, że rzeczy piękne, to też rzeczy użyteczne.

pixel